Technické údaje pro pokládku ECOSEDUM®PACK 

Inspirujte se konkrétními technickými řešeními, které jsme použili při instalaci ECOSEDUMPACK na různé typy střech.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

Zásyp okrajů střechy štěrkem

Díky přímé pokladce na hydroizolaci, optimálnímu výtěžku a snadnému řezání je předpěstovaný zásobník skvělým řešením pro malé plochy a individuální zóny, které jsou těžko přístupné.

Obr. – Řešení zelené střechy ECOSEDUM v případě, kdy v místě zakončení nevychází rozměr zásobníku až k okraji střechy – vhodný je zásyp okraje střechy štěrkem.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

Doplňkové řešení pro původní zelené střechy

Zásobníky ECOSEDUM je ideální použít jako doplnění původní zelené střechy klasického typu, která pro své fungování vyžaduje fólie, filtry a pěstuje se jako klasická zahrádka, čímž však přináší určité omezení při opravách střechy.

ECOSEDUM vám skvěle pomůže na okrajích střechy, v rozích, nebo v místech, která potřebujete například kvůli zmíněným opravám střešní krytiny ponechat snadněji přístupné. Zásobník ECOSEDUM se v takové situaci jednoduše zvedne, střecha se opraví a zásobník se opět umístí zpátky na své místo.

Vegetační zelená střecha - ECOSEDUM PACK

Šikmé zelené střechy

Předpěstovaný ECOSEDUMPACK je vhodný také pro šikmé střechy. Certifikován je pro sklon střechy až 35 %.
Při jeho instalaci je nutné použít mechanický zádržný systém pro upevnění na spodní straně svahu.K uchycení zásobníku použijte háček TSH a profil TRP. Ten zabezpečí zásobníky proti sklouznutí.

Rádi vám poradíme

Napište nám, poradíme vám s konkrétními dotazy ohledně použití ECOSEDUMPACK. Rádi pro vás připravíme nezávaznou nabídku na míru.